Oficjalny portal gminy Rędziny
 
Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny / Urząd Gminy / Rada Gminy

Rada Gminy

Sołectwo Kościelec – Kościelec, Madalin, Karolina


Radni: Diana Jarczok Marcin Kowalczyk Halina Majewska

Sołectwo Marianka Rędzińska


Radni: Piotr Kurowski

Sołectwo Rudniki


Radni: Agnieszka Bajor Lidia Wychowaniec

Sołectwo Rędziny Wyrazów


Radni: Eryk Łęgowik Szymon Wiśniewski

Sołectwo Rędziny Kolonia


Radni: Jolanta Bloma Justyna Kowalczyk

Osiedle Rędziny – Rędziny


Radni: Sabina Pożarlik Lidia Warwasińska

Sołectwo Rędziny Okupniki


Radni: Mateusz Kurkowski Karolina Matuła

Solectwo Konin – Konin


Radni: Anna Sadziak

 

Agnieszka Bajor
a.bajor@redziny.pl
Halina Majewska
h.majewska@redziny.pl
Jolanta Bloma
j.bloma@redziny.pl
Karolina Matuła
k.matula@redziny.pl
Diana Jarczok 1 Diana Jarczok
d.jarczok@redziny.pl
Sabina Pozarlik 1 Sabina Pożarlik
Justyna Kowalczyk
j.kowalczyk@redziny.pl
Anna Sadziak 1 Anna Sadziak
a.sadziak@redziny.pl
Marcin Kowalczyk 1 Marcin Kowalczyk
m.kowalczyk@redziny.pl
Lidia Warwasinska 1 Lidia Warwasińska
l.warwasinska@redziny.pl
Mateusz Kurkowski 1 Mateusz Kurkowski
m.kurkowski@redziny.pl
szymon wisniewski2 Szymon Wiśniewski
s.wisniewski@redziny.pl
fotoA 233x300 1 Piotr Kurowski
p.kurowski@redziny.pl
Lidia Wychowaniec
l.wychowaniec@redziny.pl
Eryk Łęgowik
e.legowik@redziny.pl

 

Komisja Oświaty, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej:

1.Radny Marcin Kowalczyk
2.Radna Anna Sadziak
3.Radna Halina Majewska
4.Radna Lidia Warwasińska
5.Radna Diana Jarczok
6.Radna Lidia Wychowaniec – przewodnicząca
7.Radny Eryk Łęgowik
8.Radna Justyna Kowalczyk
9.Radna Sabina Pożarlik

Komisja Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

1.Radny Mateusz Kurkowski
2.Radny Piotr Kurowski
3.Radna Karolina Matuła – przewodnicząca
4.Radny Szymon Wiśniewski
5.Radny Marcin Kowalczyk
6.Radna Sabina Pożarlik

Komisja Finansów Publicznych i Samorządu:

1.Radny Piotr Kurowski
2.Radny Eryk Łęgowik
3.Radna Jolanta Bloma
4.Radny Szymon Wiśniewski
5.Radna Justyna Kowalczyk
6.Radna Sabina Pożarlik – przewodnicząca

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

1.Radny Piotr Kurowski – przewodniczący
2.Radny Mateusz Kurkowski
3.Radna Jolanta Bloma
4.Radna Justyna Kowalczyk

Komisja Rewizyjna:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Halina Majewska
3. Radna Anna Sadziak
4. Radny Mateusz Kurkowski – przewodniczący
5. Radna Diana Jarczok
6. Radna Karolina Matuła
7. Radna Lidia Wychowaniec
8. Radna Jolanta Bloma


Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością Urzędu Gminy Rędziny.
Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Urzędowi Gminy Rędziny.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Urzędu Gminy Rędziny i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Urzędu Gminy Rędziny.

 

© 2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn