Oficjalny portal gminy Rędziny
 
Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny / Aktualności / Dla Mieszkańców / XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny Świat Malowany Plasteliną 2022 – wyniki
8 czerwca 2022, 08:32

XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny Świat Malowany Plasteliną 2022 – wyniki

Kultura

XVII Wojewodzki Konkurs Plastyczny Swiat Malowany Plastelina 2022

Oficjalne odczytanie wyników XVII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Świat Malowany Plasteliną 2022 i wręczenie nagród odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach 8 czerwca (środa) o godzinie 12.00.

Poniżej lista nagrodzonych oraz odnośnik do galerii prac:

Kategoria Przedszkolaki

I miejsce – Maria Kościelniak   – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

I miejsce –  Marcelina Dubiak  – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

I miejsce – Gustaw Keller  –  Miejsko-Gminny Ośrodek w Woźnikach

II miejsce – Julia Kowalik  –  Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

II miejsce – Marianna Sawicka  – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

II miejsce – Mikołaj Suszek – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju

III miejsce –  Mikołaj Koza – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju

III miejsce –  Adrianna Krysińska  – Gminne Przedszkole nr2 w Kłobucku

III miejsce –  Wiktoria Włochowicz  – Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach

Wyróżnienie: Paulina Wrzeciono   – Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Wyróżnienie: Sandra Błaszczyk  – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

Wyróżnienie: Weronika Bieniek – Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach

Wyróżnienie: Gabriel Michalak – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

 

Kategoria klasy I – III

Nagroda specjalna Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie

  – Lena Mysłek  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce –  Alicja Wosik  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce –  Oliwia Orzeł  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce –  Amelia Hudy  – Szkoła Podstawowa w Piasku

II miejsce –  Igor Włodarz  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce –  Maja Sikora  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce – Edyta Wiatrek – Miejsko-Gminny Ośrodek w Woźnikach

II miejsce – Zofia Wróbel – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

III miejsce – Maksymilian Kwieciński – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

III miejsce – Aleksander Grzesiek – Miejski Ośrodek Kultury w Porębie

III miejsce – Julia Franik – Szkoła Podstawowa w Poraju

III miejsce – Aurelia Rosa – Zespół Szkolno-Przed. nr 1 w Rędzinach

III miejsce – Agata Hermansa – PMDK – Filia w Radzionkowie

III miejsce – Natalia Stanchły – Miejsko-Gminny Ośrodek w Woźnikach

Wyróżnienie: Alan Kozak- Zespół Szkolno-Przed.  w Kościelcu

Wyróżnienie: Martyna Wąsińska – Szkoła Podstawowa w Konieczkach

Wyróżnienie: Pola Klimas – Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Wyróżnienie: Maja Polewiak- Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

Wyróżnienie: Borys Kochel – Szkoła Podstawowa w Pankach

Wyróżnienie: Martyna Błachowicz – Zespół Szkolno-Przed. nr 1 w Rędzinach

 

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce –  Julia Wojciechowska  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce – Blanka Włodarz – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce – Stanisław Krysiński – Szkoła Podstawowa nr1 w Kłobucku

II miejsce – Maja Stanchły – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

II miejsce – Dominika Surma – PMDK – Filia w Radzionkowie

II miejsce – Maja Hermansa – PMDK – Filia w Radzionkowie

III miejsce – Zuzanna Hibner – Szkoła Podstawowa w Koninie

III miejsce – Zuzanna Ochman – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie

III miejsce – Wiktoria Rabenda – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie

III miejsce – Hubert Sobkowiak – Szkoła Podstawowa w Koninie

III miejsce – Jakub Nikolczuk – Miejski Dom Kultury w Lublińcu

Wyróżnienie: Anna Drogosz – Szkoła Podstawowa w Koninie

Wyróżnienie: Jessica Chencia – Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

Wyróżnienie: Dominik Borowiecki – Szkoła Podstawowa w Koninie

Wyróżnienie: Magdalena Cesarz – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

Wyróżnienie: Pola Kucharczyk – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  w Woźnikach

 

Kategoria klasy  VII – VIII

I miejsce  – Klaudia Burza – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce  – Zuzanna Sikorska – Szkoła Podstawowa w Poraju

I miejsce – Szymon Machoń- Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury  w Woźnikach

I miejsce – Gabriela Jędrzejewska – Szkoła Podstawowa w Poraj

I miejsce – Igor Komar Da Costa – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Woźnikach

II miejsce – Lena Mechelewska – Szkoła Podstawowa w Koninie

II miejsce – Alicja Tomczyk – Szkoła Podstawowa w Koninie

II miejsce – Małgorzata Mika – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie

II miejsce – Adrianna Ziętal – Szkoła Podstawowa w Koninie

III miejsce – Dobrawa Stróżna – Szkoła Podstawowa w Poraju

III miejsce – Zuzanna Palacz – Szkoła Podstawowa w Koninie

III miejsce – Katarzyna Sikorska – Szkoła Podstawowa w Poraju

III miejsce – Nadia Nowicka – Szkoła Podstawowa w Poraju

Wyróżnienie: Tatiana Gołąbek – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie

Wyróżnienie: Antoni Kupczak –  Zespół Szkolno-Przed. nr 2 w Rędzinach

 

https://gokredziny.pl/xvii-wojewodzki-konkurs-plastyczny-swiat-malowany-plastelina-2022-swiat-kwiatow-prace-nagrodzone/


Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością Urzędu Gminy Rędziny.
Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Urzędowi Gminy Rędziny.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Urzędu Gminy Rędziny i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Urzędu Gminy Rędziny.

 

 
 

Zobacz Również


 

© 2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn