Oficjalny portal gminy Rędziny
 
Samorządowy Serwis Internetowy Gminy Rędziny / Aktualności / Urząd Gminy / Wójt Adam Jaruga wręczył nagrody laureatom konkursu Świat Malowany Plasteliną
20 maja 2024, 10:55

Wójt Adam Jaruga wręczył nagrody laureatom konkursu Świat Malowany Plasteliną

442443922 760007656277343 4145950016324700859 n

Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach zorganizował XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny Świat Malowany Plasteliną 2024 – Cztery żywioły Ziemi. Oficjalne odczytanie wyników odbyło się 17 maja.

Artystyczne zmagania zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach przy współpracy z Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Powiat Częstochowski. Nagrody laureatom wręczali wójt gminy Rędziny Adam Norbert Jaruga, dyrektorka Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie Małgorzata Majer-Sętowska oraz dyrektorka GOK w Rędzinach Jolanta Brzozowska-Ciura. Uroczystość połączoną z otwarciem wystawy umilili muzycznie obecnym uczniowie częstochowskich szkół muzycznych.
A my zachęcamy do obejrzenia pięknych prac w siedzibie GOK w Rędzinach.

441518861 760008062943969 3846108410218075012 n444467355 760007669610675 1399006894276439043 n 438128007 760008159610626 7235884536931895580 n

Autorzy prac nagrodzonych:

Kategoria Przedszkolaki

I miejsce – Nadia Jurczyk  – Szkoła Podstawowa, Przedszkole w Turowie, gm. Olsztyn

II miejsce – Wiktor Nowicki –  Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju

III miejsce – Wiktoria Kwasek – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach

Wyróżnienie: Lena Wilk – Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny w Koninie

Wyróżnienie: Ignacy Bartkowiak – Szkoła Podstawowa, Przedszkole w Turowie, gm. Olsztyn

Wyróżnienie: Zuzanna Cesarz – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju

Wyróżnienie: Alicja Dominowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

Kategoria klasy I – III

Nagroda specjalna Dyrektora Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie
Natalia Nowak – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce –  Oliwia Orzeł  – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce –  Alicja Wosik – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce – Szymon Szerszeń – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie, gm. Mstów

III miejsce – Hanna Łuszczyńska – Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach

III miejsce –  Wanessa Wieczorek – Szkoła Podstawowa im. S. Ligonia w Truskolasach

III miejsce – Liliana Wydra – Szkoła Podstawowa im. S. Ligonia w Truskolasach

Wyróżnienie:  Lena Tkacz – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie

Wyróżnienie: Zofia Wróbel – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

Wyróżnienie: Zuzanna Nowak kl. III – Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach

Wyróżnienie: Filip Suleja – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie

Wyróżnienie: Żaneta Michalak – Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach

Wyróżnienie: Natalia Kwasek  – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rędzinach

Kategoria klasy  IV – VI

I miejsce –  Oliwia Musiał – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

I miejsce – Julia Wojciechowska – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej

II miejsce – Antonina Kołodziej – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

II miejsce – Bartłomiej Rozpondek – Szkoła Podstawowa w Turowie, gm. Olsztyn

II miejsce – Mikołaj Najduch – Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

III miejsce – Julia Wypchlak –Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnikach, gm. Rędziny

III miejsce – Nadia Skibińska – Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Witkowicach

III miejsce – Olga Gęsiarz – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rędzinach

Wyróżnienie: Stanisław Krysiński – Szkoła Podstawowa im. W Sabyły  w Kłobucku

Wyróżnienie: Kinga Orda – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Będzinie

Wyróżnienie: Kinga Jaworska – Szkoła Przysposobienia do Zawodu w Będzinie

Wyróżnienie: Artur Jakubczyk -Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi

Wyróżnienie: Ines Szrajber – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Koninie

Wyróżnienie: Natalia Sztonder  – Szkoła Podstawowa w  Rzerzęczycach

Kategoria klasy  VII – VIII

I miejsce  – Jakub Waszczyk – Szkoła Podstawowa w Koninie

II miejsce  – Maja Wręczycka – Szkoła Podstawowa im. S. Ligonia w Truskolasach

III miejsce – Amelia Wcisło – Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko

III miejsce – Natalia Fesz – Szkoła Podstawowa im. Pokoju, Żarki Letnisko


Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością Urzędu Gminy Rędziny.
Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim, które przysługuje Urzędowi Gminy Rędziny.
Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Urzędu Gminy Rędziny i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody Urzędu Gminy Rędziny.

 

 
 

Zobacz Również


 

© 2024 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: rn