Gminny Ośrodek Kultury w dniu dzisiejszym tj. 08.04.2022 r opublikował wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną 2022r. Do 4 kwietnia 2022 roku każdy uczestnik konkursu miał szansę nadesłać dwie prace płaskie w formacie A5 wykonane w dowolnej technice plastycznej. Oficjalne odczytanie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się 13 kwietnia 2022 r o godzinie 13:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Rędzinach ul. Mickiewicza 7. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz uczestnikom konkursu. Prace uczestników niebawem będzie można oglądać w holu oraz na sali widowiskowej GOK Rędziny.
Poniżej lista nagrodzonych:
Kategoria – Przedszkolaki
I miejsce – Lena Papińska – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
I miejsce – Żaneta Michalak –ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
II miejsce – Julia Dudek – ZSP 1 w Rędzinach
II miejsce – Marysia Wojciechowska – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
II miejsce – Wojciech Wosik – ZSP 1 w Rędzinach
III miejsce – Igor Rosa – ZSP 1 w Rędzinach
III miejsce – Florentyna Bilińska – ZSP 2 w Rędzinach – Osiedlu
III miejsce – Szymon Janicki – SP w Koninie
Wyróżnienie:
Zofia Omazda – SP w Koninie
Zuzanna Chmielewska – ZSP 2 w Rędzinach – Osiedlu
Kategoria – Klasa 1-3
I miejsce – Olga Gęsiarz – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
I miejsce – Natalia Papińska –ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
II miejsce – Lena Błachowicz– ZSP w Kościelcu
II miejsce – Miłosz Dubiel – ZSP w Kościelcu
II miejsce – Dawid Lasak – SP w Koninie
II miejsce – Lena Rozpondek – ZSP w Kościelcu
III miejsce – Julian Tomczyk – SP w Koninie
III miejsce – Wiktoria Sztangierska – ZSP 1 w Rędzinach
III miejsce – Alan Kozak – ZSP w Kościelcu
Wyróżnienie:
Marta Sikora – ZSP w Kościelcu
Nikola Kawa – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
Lena Wolniakowska – ZSP1 w Rędzinach
Kategoria – Klasa 4 – 6
I miejsce – Lena Kosentka – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
I miejsce – Sofiia Isaieva –ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
II miejsce – Nadia Żurawiecka – ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
II miejsce – Julia Denderska – ZSP 2 w Rędzinach-Osiedlu
II miejsce – Michał Płuska – ZSP w Kościelcu
III miejsce –Wera Mechelewska – SP w Koninie
III miejsce – Nikola Kapica – SP w Koninie
III miejsce – Michał Orszulak – ZSP w Kościelcu
Wyróżnienie:
Martyna Gaudy – ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
Bartłomiej Ponklak – ZSP 2 w Rędzinach- Osiedlu
Kategoria – Klasa 7 – 8
I miejsce – Natalia Bielawska – SP w Koninie
I miejsce – Izabela Staszałek – SP w Koninie
II miejsce – Lena Mechelewska – SP w Koninie
II miejsce – Julia Benduch – SP w Koninie
III miejsce –Kacper Sieradzki – SP w Koninie
III miejsce – Nikola Jurczyk – ZSP2 w Rędzinach-Osiedlu
III miejsce – Nikola Wójcik – ZSP w Kościelcu
Więcej informacji: www.gokredziny.pl